Co dzisiaj ciekawego można czytać?

Czytanie to całkiem fajna sprawa. Nawet, jeżeli ktoś uważa, że na co dzień nie ma czasu, aby czytać, to i tak powinien od czasu do czasu pomyśleć o tej bardzo przyjemnej czynności, dzięki czemu można się w bardzo przyjemny sposób zrelaksować. Dzisiaj na rynku znaleźć można wiele wspaniałych książek, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią lekturę dla siebie. I to wcale nie trzeba szukać na dalekim rynku zagranicznym. Nasz polski rynek obfituje w wiele znanych i utalentowanych nazwisk twórców.

"Listy zza grobu"

 Co dzisiaj ciekawego można czytać? Książki Remigiusza Mroza to zapowiedź wspaniałej sensacji, która sprawi, że nie jednej osobie zjeży się włos na karku. W szczególności, jeżeli weźmie się za czytanie książki "Listy zza grobu", która opowiada o losach Seweryna Zaorskiego, który na co dzień jest patomorfologiem. Aktualnie zakupił on od swojej koleżanki - policjantki Kai Burzyńskiej dom do remontu. Seweryn ma w planach rozpocząć w tym miejscu nowe życie. Kaja to jego dobra koleżanka, która co roku na urodziny od dwudziestu lat otrzymuje od swojego ojca list. W sumie już jej to nawet nie przeszkadza, że jej zmarły ojciec "przysyła" jej takie listy zza grobu. Traktuje to bardziej z sentymentem i cieszy się, że nadal może takie listy otrzymywać. Tylko, że z roku na rok coś zaczyna zmieniać się w listach. Kaja zaczyna dostrzegać w nich jakieś ukryte przesłanie. W tym czasie Seweryn podczas remontu domu, który należał do ojca Kai odkrywa tajemniczą skrytkę, gdzie znajduje dowody, które są ściśle powiązane ze zbrodnią sprzed wielu lat. Co to może oznaczać?

"Głosy z zaświatów"

  Książki Remigiusza Mroza (dotępne np. na stronie: https://matfel.pl/tra-pol-81145-Remigiusz-Mroz.html) bardzo często są ze sobą powiązane. I tak właśnie jest z "Głosami z zaświatów". Po raz kolejny czytelnicy mogą spotkać Seweryna Zaorskiego, który wyleciał z pracy i zaczyna topić swoje smutki w alkoholu. Tylko dla swoich córek próbuje trzymać się w miarę w pionie. Nie jest mu łatwo. W szczególności, że nawiązał romans z Kają - żoną jego najlepszego przyjaciela. Na dodatek w miejscowej kostnicy zaczynają pojawiać się zwłoki dzieci. Niby nie noszą one śladu zbrodni, ale w zbyt krótkim odstępie czasu na stole sekcyjnym lądują zwłoki małoletnich dzieci, które łączy charakterystyczne ubranie. Na domiar złego, całkiem prawdopodobne, że morderca kontaktuje się z Sewerynem i zostawia mu pewne ślady. Były patomorfolog poniekąd jest zmuszony do tego, aby zaangażować się w sprawę człowieka i małych, niewinnych dzieci. Co z tego wyniknie? Jedno jest pewne. Książki Remigiusza Mroza na pewno nie pozwolą nikomu spokojnie zasnąć.