Rozszerzone naczynia? - To już nie Twój problem

Wraz z wiekiem skóra ulega wielu przemianom. Aby móc cieszyć się zdrowiem skóry można stosować kilka znanych metod. Na pierwszy okien zawsze idzie pielęgnacja. Jednak na głębokie oznaki starzenia nie ma rady. Krem nie zawsze jest dobry dla każdej sprawa, a testowanie wielu marek może skończyć się dla nas jedną wielką tragedią np. pogłębieniem zmian. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w zabiegi kosmetyczne. Oto przykład jednego zabiegi na poprawę cery dojrzałej. 

Laser na zmiany naczyniowe 

To jedna z form pozbycia się widocznych naczyń krwionośnych. Zmiany te często się kojarzona z osobami dorosłymi. Jest to jednak nieprawda. Owszem, u osób po 40-45 roku życia zmiany te jak najbardziej występują. Jednakże sam proces starzenia się skóry nie jest bezpośrednią przyczyną widoczności naczynek. Na zamykanie naczynek Szczecin decydują się osoby poniżej 45 roku życia. Do najbardziej rozpowszechnionych czynników możemy zaliczyć: 

  • Uwarunkowania genetyczne - w przypadku takiego powodu możemy mieć styczności z osobami w różnym wieku. Także po 18 roku życia. 
  • Nadciśnienie tętnicze - osoby, u których występują dość duże skoki ciśnienia mają dość widoczne naczynia krwionośne. Podana grupa osób na zamykanie naczynek szczecin decyduje się kilka razy w swoim życiu. 
  • Ekspozycja słoneczna - Problem pojawia się podczas lata. Czasem osoby mają widoczne naczynia krwionośne po przyjeździe z zagranicznych kurortów. 
  • Korzystanie z solarium - Chodzenie na solarium, aby poprawić sobie opaleniznę to patent na pogłębianie naczyń krwionośnych. Jeśli zdecydowałaś się na wizytę w kabinie warto zająć się kruchymi naczyniami krwionośnymi. 
  • Wahania temperatur - Na ten czynnik nie zawsze mamy wpływ. Korzystanie z klimatyzacji, a potem wyjście na zimne powietrze, a przy okazji częstotliwość takich wypadów powodują zmiany na skórze w postaci zaczerwienień naczyń.
  • Nadwrażliwość na wiatr - Pojawia się dość rzadko. Jednak czasem w zimie, a w szczególności w mroźne dni musimy być na nią przygotowani. Przypadki jednak chodzą po ludziach i brak pielęgnacji zimowej może objawić się czerwienią na twarzy. 
  • Przyjmowanie sterydów - Dbanie o tężyznę fizyczną może mieć przykre konsekwencje w postaci widocznych naczynek. 

Opis zabiegu 

Za pomocą specjalnego lasera do skóry przedostaje się wiązka lasera. Światło neodymowo – yagowego dostaje się do hemoglobiny. Ciepło wytwarzane przez urządzenie powoduje niszczenie naczynia krwionośnego. Miejsce to po kilku dniach się odbudowuje i staje się niewidoczne na skórze.