Mark Gungor - najzabawniejszy pastor świata

"Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa" to jedna z najsłynniejszych książek, których autorem jest Mark Gungor. W naszym kraju wciąż jeszcze nie jest to postać szeroko znana, warto jednak przyjrzeć się jego teoriom i książkom, ponieważ na całym świecie uratowały one wiele związków. Kim jest autor i dlaczego warto zapoznać się z jego twórczością?

Mark Gungor - co warto o nim wiedzieć? 

Mark Gubor - najzabawniejszy pastor świataZawód mówcy, nazywanego także coachem staje się coraz popularniejszy nie tylko w Ameryce. Dla wielu osób jest to sposób na rozwiązanie wielu problemów, także tych natury małżeńskiej. Mark Gungor to jeden z najbardziej znanych mówców i doradców, którzy specjalizują się w obszarze damsko - męskich relacji. Bardzo często pojawia się w mediach, znany jest także z serii seminariów i wykładów o wspólnym tytule Laugh Your Way to a Better Marriage®. To właśnie na ich postawie powstała popularna także w Polsce książka "Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa". 

Mark Gungor jest nie tylko mówcą i coachem, ale także pastorem, co oznacza, że jego porady są całkowicie zgodne z chrześcijańskim światopoglądem. Pomaga on leczyć problemy małżeńskie, pomaga osobom w różnym wieku i w różnej sytuacji życiowej. Jego porady nie ograniczają się jedynie do życia małżeńskie - autor zagłębia się także w świat poszukiwania drugiej połówki, utrzymywania dobrych i zdrowych relacji seksualnych oraz pewności siebie. 

Problemy leczone śmiechem - co radzi najzabawniejszy pastor świata? 

Mark Gungor często nazywany jest najzabawniejszym pastorem świata. Wynika to z faktu, że bardzo często to właśnie śmiech i dobry humor są zalecanymi przez niego metodami na radzenie sobie z kryzysami w relacjach. Według słynnego mówcy kluczem do poprawienia kondycji związku jest przykładanie wagi do zrozumienia swojego partnera. Pastor zachęca kobiety i mężczyzn do stosowania pewnego rodzaju ustępstw przy jednoczesnym poszanowaniu emocjonalnych potrzeb drugiej połówki. Za pomocą wzajemnego rozumienia się i trwania w Bożej miłości można poprawić relację i uratować praktycznie każdy związek. 

Pastor Mark Gungor przyniósł ulgę i pomógł uratować tysiące związków w Ameryce i innych krajach świata. Popularność jego książek w Polsce daje nadzieję, że w naszym kraju także dokona on rewolucji w kształcie relacji partnerskich w małżeństwie. Obecnie możemy takie poradniki jest autorstwa jak "9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów" czy wspomniane już "Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa". Wiadomo już, że autor ma w planach kolejne propozycje.