Jak spersonalizować swój telefon?

Kupiłeś sobie nowy telefon? A być może chcesz odświeżyć starszy model, który posiadasz? Niezależnie od powodu, wybranie odpowiedniej obudowy może być ważniejsze, aniżeli nam się wydaje. I warto poznać powody, dla których jest ono tak kluczowe.

Jak wyrazić siebie

etui na telefon

Jeżeli szukasz nowych możliwości na wyrażenie siebie i pokazania całemu światu kim jesteś, pomyśl przede wszystkim nad wyborem dodatków. Te małe i na pozór nieistotne rzeczy mogą nieraz zrobić całą robotę. Niezależnie czy jesteśmy biznesmenem w ciągłych podróżach służbowych czy nastolatką, nasze telefony mówią o nas więcej niż myślimy. Obecnie na rynku można odnaleźć wiele modeli, dostosowanych idealnie do naszego modelu. Możemy przebierać od pocketbooków, czyli zamykanych etui, po eleganckie z prawdziwej skóry, czy też zwariowane; świecące, pływającym brokatem czy wystającymi elementami 3d. Każdy więc może znaleźć coś dla siebie. Co więcej dane etui na telefon, nie jest przygotowane tylko dla jednego konkretnego modelu. Obecnie możemy posiadać taki sam wzór niezależnie czy jesteśmy użytkownikami iPhone’a czy Sony i Samsunga. Dla małych właścicieli starszych modeli, też są rozwiązani, wystarczy wybrać w odpowiednim rozmiarze gumową nakładkę.

Czy obudowa jest potrzebna na każdy telefon?

Zdecydowanie tak! Niezależnie czy kupiliśmy nowego iPhone’a czy działamy na starszym modelu telefonu, etui na telefon przyda nam się zawsze. Nie jest to związane tylko i wyłącznie z kwestiami estetyki. Oczywiście fajnie mieć elegancki telefon w skórzanym etui, bądź w zabawnej i szalonej obudowie. Jednak oprócz wyrażenie samych siebie, możemy dzięki takim akcesoriom wydłużyć żywotność komórce. Odpowiednio dobrane etui na telefon będzie amortyzować upadki, zabezpieczy rogi i zapewni stabilizację, kiedy trzymamy go w dłoniach. Dzięki tym funkcjom telefon może zostać z nami na dłużej. Jest przecież o wiele łatwiej dobrać nową obudowę, aniżeli nowy telefon. Brak zarysowań i obtarć zwiększa też jego wartość rynkową, co jest akurat ważne, jeżeli planujemy telefon później sprzedać. Oprócz etui warto zadbać też o ekran i zainwestować w szkło hartowane, które zmniejszy możliwość zbicia przedniej szybki i ochroni przed zarysowaniami. Jak widzimy więc, etui na telefon nie jest fanaberią tylko nastolatek. Jest to ważny dodatek, o który należy zadbać najlepiej zaraz po zakupie nowej komórki. Rynek kwitnie, a my możemy przebierać w niezliczonych możliwość. Poznaj nazwę swojego telefonu i znajdź etui dla siebie, takie jakiego potrzebujesz!