Jak pielęgnować doczepiane włosy?

Jeśli decydujesz się na założenie włosów doczepianych, to musisz pamiętać o kilku zasadach – przede wszystkim dotyczących ich pielęgnacji i dbałości o ich strukturę. Wszystko po to, by takie włosy służyły jak najdłużej bez zmiany swojego pierwotnego wyglądu.

Piękne włosy bez szukania cudownych środków

Panuje coraz większa moda na włosy doczepiane syntetyczne lub naturalne, gdyż ta metoda pozwala osiągnąć wymarzoną długość i gęstość włosów. Nie trzeba już stosować setek cudownych środków, które miałyby wzmocnić strukturę włosa i sprawić, że nasze włosy zaczną rosnąć w zaskakującym tempie. Niestety doświadczenie pokazuje, że ciężko jest osiągnąć takie efekty. Za to w łatwy i szybki sposób piękne włosy można osiągnąć inaczej. Możesz na swoje naturalne włosy doczepić te doczepiane, które zakupisz w renomowanym sklepie https://cameron-hair.pl, który wybierany chętnie jest przez gwiazdy znane z gazet i ekranów. Już ten fakt świadczy o wysokiej jakości produktów, które można znaleźć w sklepie.

Jak dbać o doczepiane włosy?

Prawda jest, że takie włosy w większości przypadków można założyć samodzielnie i cieszyć się piękna fryzurą podczas ważnych imprez i uroczystości. Takie włosy ponadto pozwolą na częstą zmianę wyglądu, a na pewno pozwolą Ci czuć się lepiej. O takie włosy doczepiane trzeba dbać – podobnie jak o swoje naturalne. Nie szarp ich, nie traktuj brutalnie grzebieniem i nie zostawiaj byle gdzie bez wcześniejszego rozczesania. Tak samo jak na naturalnych włosach, tak i na tych mogą zrobić się trudne do ogarnięcia kołtuny. Włosy doczepiany myjemy szamponem z letnią wodą delikatnie je masując. Nie używamy do tego szamponów specjalistycznych, czy aptecznych, tylko szamponów do włosów delikatnych. Nie moczymy woda tasiemek, czy klipsów. Najlepiej zachować od nich bezpieczny odstęp, aby te nie uległy zniszczeniu, czy poluzowaniu. Na takie włosy także warto nakładać odżywki i maski lub olejki. Doczepiane włosy można suszyć, ale najlepiej nie używać do nich zbyt gorącego źródła ciepła. Bo dokonaniu na nich pielęgnacji, włosy najlepiej powiesić na specjalnie do tego przeznaczonym wieszaku. Włosy rozczesuj miękką szczotką, najlepiej z dodatkiem naturalnego włosia. Takie włosy możesz prostować oraz lokować, ale nie tapiruj ich dodatkowo i nie stosuj mocnych lakierów do włosów, które mogłyby przyczynić się do przesuszenia włosów doczepianych. Takie praktyki pozwolą Ci utrzymać włosy doczepiane w niezmienionym stanie przez długi czas.